Цивільні допомагатимуть ветеранам війни адаптуватися до мирного життя

  У Житомирі при центрі реабілітації та соціалізації ветеранів “ТіХтоПройшлиКрізьВогонь” запрацював фан-клуб “Друзі ветеранів”, учасники якого допомагатимуть ветеранам російсько-української війни адаптуватися до мирного життя, інформує Суспільне.

  Перше зібрання фан-клубу відбулося в Житомирі. Його учасники обговорювали алгоритм спілкування та співпраці цивільних і військових, зокрема, які теми можуть бути спільними, які запитання ставити, а які взагалі оминати, як навчитися виходити із чутливих тем, коли краще промовчати і “не лізти в душу”, які коректні слова чи інтонації підбирати для розмови.

  Наразі у спільноту підтримки ветеранів війни об’єдналися майже 25 волонтерів, які мають купу ідей з приводу того, як краще налагодити діалог з військовими, щоб допомогти їм без бар’єрів комунікувати в соціумі, які готові спільно з ними шукати шляхи для їхньої самореалізації.

  Зустрічі фан-клубу “Друзі ветеранів” відбуватимуться двічі на місяць. У подальшому у зібраннях братимуть участь і самі ветерани російсько-укрїнської війни. Також у планах центру — створення філій фан-клубів у громадах області. 20 січня перша така зустріч учасників фан-клубу “Друзі ветеранів” відбудеться в Бердичеві.


НАГАДУЄМО: