Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі телеканалу “UA: Перший”, коментуючи виключення російського актора Федора Добронравова з переліку осіб, які створюють загрозу українській національній безпеці, повідомляє Українська правда з посиланням на “Інтерфакс-Україна”

Пряма мова: “На мою думку, тільки той факт, що комусь заборонений в’їзд, не може одночасно бути підставою для того, щоб фільми, в яких брали участь ці люди, були заборонені”.

“По-перше, я вважаю, що і санкції були введені необґрунтовано. По-друге, давайте розрізняти. Є заборона в’їзду. Яким чином заборона в’їзду може стосуватися аудіовізуального продукту. Я багато разів питав це у керівників минулої влади…

На мій погляд, одна справа, коли є порушена кримінальна справа проти когось, наприклад, Охлобистіна, Пореченкова, тоді це має стосуватися так званих “чорних списків”. Інша справа, коли автоматом всі ці люди заносяться в “чорні списки”, і сотні годин аудіовізуального продукту, в тому числі фільм Романа Балаяна, кладуться на полицю”.

Деталі: Міністр зазначив, що з цим питанням необхідно розібратися, щоб внесення в такі “чорні списки” було прозорим і зрозумілим.

 

Нагадаємо: російського актора Федора Добронравова внесли до переліку іноземних артистів, які загрожують безпеці України і яким заборонений в’їзд в листопаді 2017 року. Він публічно підтримував анексію Криму і неодноразово відвідував окупований Росією півострів.

26 березня 2019 року Окружний адмінсуд Києва визнав протиправною заборону на в’їзд в Україну Добронравову і анулював заборону на ретрансляцію деяких фільмів з його участю, зокрема серіалу “Свати”.

Скасувати заборону на в’їзд в Україну Добронравову допоміг офіційний уповноважений представник Володимира Зеленського на виборах президента адвокат Сергій Кальченко.

14 червня 2019 року Добронравова виключили з переліку осіб, що загрожують національній безпеці України.

Зйомками телевізійного серіалу “Свати” займалася студія “Квартал 95”. Один із засновників студії шостий президент України Володимир Зеленський.

 

Якщо “нова влада” пробачила Федора Добронравова, то відтепер і фільми за участью Пореченкова, який приїзжав на окупований Донбас і стріляв по кіборгам в ДАПі будуть транслюватися на нашому ТБ. 

 

Теза влади про “какая разница” в дії.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial