Терористи випустили десятки мін по позиціях ЗСУ поблизу Новотошківського (ФОТО)

Прес-центр Операції об’єднаних сил повідомляє про обстріл збройними формуваннями РФ позицій ЗС України поблизу Новотошківського. Всього було випущено 52 міні калібру 82 мм. 

 

Обстріл було здійснено приблизно о 10 годині ранку. Вогонь вівся із району населеного пункту Донецький, де останнім часом фіксувалися інженерні роботи з боку російсько-окупаційних військ. 

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

“Обстріл вівся саме під час проведення гуманітарних заходів персоналом Міжнародного Комітету Червоного Хреста, що проходили дзеркально в зазначених районах. Українська сторона СЦКК спільно з СММ ОБСЄ забезпечувала надані гарантії безпеки. З початком обстрілу представники гуманітарної місії були вимушені покинути небезпечний район”, – зазначають у прес-центрі ООС. Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Внаслідок обстрілу осколками та кулями було пошкоджено автомобіль спостережної групи “Новотошківське” української сторони СЦКК, що є черговим свідченням злочинів збройних формувань РФ. На щастя, ніхто із українських воїнів  та цивільного персоналу не постраждав. 

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Попри заборону застосування мінометів калібру 82 мм, відповідно до п. 2 доповнення до Комплексу заходів щодо виконання Мінських угод від 12 лютого 2015 року, російсько-окупаційні війська продовжують застосовувати заборонену зброю, яка несе пряму загрозу життю військовослужбовців Збройних Сил України.

 

Нагадуємо: