Терористи продовжують здійснювати “збройні провокації”

  24 лютого 2021 року, збройні формування Російської Федерації продовжили здійснювати збройні провокації та шість разів порушили режим припинення вогню.
 
  Основною метою дій російських окупаційних військ минулої доби було провокування ЗСУ на відкриття вогню у відповідь з подальшим звинуваченням у порушенні режиму припинення вогню.
 
У двох випадках противник обстрілював позиції українських підрозділів одночасно “із запитом на тишу” начебто через обстріл з боку наших воїнів.
 
  Крім того, в одному випадку зафіксовано хибний “запит на тишу” з боку збройних формувань Російської Федерації, що свідчить про широке використання противником маніпуляцій та викривлення інформації для досягнення ним власних цілей.
 
  Неподалік населених пунктів ПІВДЕННЕ і ТАЛАКІВКА російські окупанти вели вогонь зі стрілецької зброї. В результаті обстрілу один військовослужбовець Збройних Сил України отримав кульове поранення. 
 
  В передмісті АВДІЇВКИ та неподалік ВОДЯНОГО, що на Приазов’ї, окупанти відкривали вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї, а поблизу МАР’ЇНКИ здійснили неприцільні постріли з автоматичних станкових гранатометів.
 
  Неподалік населеного пункту ЧЕРМАЛИК український воїн, який ніс чергування на спостережному посту, затримав військовослужбовця окупаційних військ Російської Федерації, який намагався проникнути на українські позиції. Під час затримання терорист наніс нашому воїну легке поранення холодною зброєю. У відповідь солдат застосував штатну зброю та затримав окупанта.
 
 
  За всіма фактами зафіксованих порушень Українською стороною СЦКК вживались заходи реагування в межах координаційного механізму через СММ ОБСЄ.
 
  Станом на 7 годину ранку 25 лютого порушень з боку російських окупантів поки що не зафіксовано.
 
Нагадаємо: