Терористи повернули тіло вбитого ними полоненого бійця ЗСУ

  Військовослужбовець 10-ї гірсько-штурмової бригади раптом зник ввечері у суботу 03 квітня 2021 року. «У вечірній час було виявлено зникнення військовослужбовця без зброї. В місці зникнення військовослужбовця жодних бойових зіткнень зафіксовано не було», — йдеться в заяві керівництва бригади.

 

  «Військовослужбовець, попри нетривалий час проходження служби, … характеризувався позитивно, зауважень з боку командування не було. Спортсмен, прихильник здорового способу життя», — так говорили про бійця у бригаді.

 

  За словами представників 10-ї бригади, після виявлення його зникнення на його пошуки негайно відправили групу військових, однак вони були безрезультатними. В той же самий час російські окупанти поширили інформацію, що боєць ООС загинув внаслідок бойового зіткнення біля н.п.Шуми, а командування частини, в якій він проходив службу, цей факт приховує. Наші військові заявили, що до останнього сподівалися, що наш воїн живий. Та виявилося, що наш військовий загинув за «нез’ясованих обставин».

 

  У вівторок, 06 квітня 2021 року, на КПВВ Мар’їнка представники окупантів повернули тіло загиблого військовослужбовця 10-ї гірсько-штурмової бригади представникам ЗСУ. Є версія, що бійця захопили у якості «язика», а вже потім вбили. Але офіційно цю версію представники ЗСУ ніде не озвучували.

 

Нагадуємо: