Телеканал «НАШ» перевірять через ролик, який агітує проти Незалежності України (ВІДЕО)

Телеканал «НАШ» пообіцяли перевірити через ролик до Дня незалежності. У ньому, на думку Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, створено негативний образ незалежної України.

«Відеоролик створює образ негативних наслідків вибору українського народу під час проведення 1 грудня 1991 Всеукраїнського референдуму. Поширення такого відеоматеріалу має ознаки дискримінації щодо громадян України, які підтримали незалежність, а також розпалювання ворожнечі між різними групами населення країни» – заявили у раді.

Сюжет ролику такий: літня жінка дивиться на прапор України і смикає хустинку, згадує референдум про незалежність України, на якому вона проголосувала “ТАК”. Потім кадри подій останніх років йдуть в зворотному порядку. Снаряди на Донбасі залітають назад в дула танків, священик благословляє бійців АТО, зникають Янукович, Ющенко, Кучма.

Тоді камера показує цю ж жіночку в молодості і з бюллетенем. Жінка ставить галочку навпроти “HI”, тобто голосує проти незалежності України.  Фінальний титр: Наша (не) залежність.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yQutSR6Ob-o

Нагадаємо:

 

Хотіли як краще, а вийшла знову «гендерна нерівність»: про чоловіків забули