Танки та артилерія відбивали умовний наступ поблизу Криму (ВІДЕО)

Артилерійські та танкові резерви, що виконують бойові завдання вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, за сигналом висунулися у визначені райони задля протидії наступу умовного противника.

 

Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України. 

 


 

За легендою навчань, танковий підрозділ за підтримки піхоти спробував прорвати лінію української оборони.Наступ противника вчасно помітила розвідка, тому в бій було  введено танковий резерв та протитанкову артилерію. 

  

Протитанкова батарея 100-міліметрових гармат МТ-12 “Рапіра” швидко зайняла вогневі позиції та приступила до знищення цілей. Разом із тим танкові екіпажі відпрацювали елементи маневрування на відкритій місцевості та зміну позицій, встановлення димової завіси та маскування техніки, вихід на рубіж та знищення противника. 

 

“Танкові та артилерійські підрозділи, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, тренуються в умовах наближених до бойових. На перший погляд може здатися, що сценарій навчань дуже звичний тому, що військовослужбовці відпрацьовують алгоритм дій регулярно. Проте кожного разу в значній мірі змінюються цілі та тактичний фон, надаються нові ввідні, поглиблюються й удосконалюються навички ведення бою у особового складу”, – командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 

 

 

 

Нагадуємо: