Такі ракети ми ще не збивали, – Юрій Ігнат

  В Брянську область переміщений дивізіон берегового ракетного комплексу «Бал», через це зростає загроза завдання ударів противником ракетами типу Х-35, інформує Генштаб ЗСУ.

  “Противник збільшує кількість тактичних груп ракетних військ у прикордонних з Україною районах. За наявними даними, в Брянську область переміщений дивізіон берегового ракетного комплексу “Бал”, – розповів начальник Головного оперативного управління ГШ генерал Громов.

  «Бал» – російський береговий мобільний ракетний комплекс з протикорабельною ракетою Х-35. Дальність ураження: 120 км з ракетою Х-35 і 260 км з ракетою Х-35У. Дивізіон складається з чотирьох пускових установок, кожна з яких містить вісім ракет. 

  “Їх дальність стрільби дозволяє вражати об’єкти на території Житомирської, Київської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей”, – сказав Громов.

  “Такі ракети ми ще не збивали, немає поки таких засобів. Щодо комплексу «Бал», то росіяни вже обстрілювали з нього Миколаївську область з Криму”, -повідомив Юрій Ігнат, речник командування Повітряних Сил.

  Також варто нагадати, що з 00.20 по 04.30 15 червня 2023 року, рашисти завдали ракетного удару по Україні крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555, а також ударними дронами типу «Shahed».

  Чотирма літаками стратегічної авіації Ту-95мс здійснено чотири пуски крилатих ракет Х-101/Х-555 з района пусків над Каспійським морем. Одну із ракет вдалось знищити, решта – влучили в промислові об’єкти на Дніпропетровщині.

  Іранські «БПЛА – шахеди» противник запускав з північного та південного напрямків. Усі 20 “мопедів” знищено.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 477 доба – огляд подій на фронті