СИТУАЦІЯ НА СХОДІ КРАЇНИ 31 СІЧНЯ 2020 РОКУ ЗА ДАНИМИ РНБО УКРАЇНИ

Вночі російсько-окупаційні війська здійснили 2 прицільні обстріли позицій захисників України.

Близько 02:40 від населеного пункта Логвінове рашисти застосували гранатомети та стрілецьке озброєння по наших оборонцях Луганського.

О 02:50 від Саханки ворог розпочав обстріл з цих же зразків зброї по наших захисниках Широкиного. Проте тут противник застосовував ще й міномети. Протягом 20 хвилин окупанти випустили 13 мін калібру 82 мм.

На донецькому напрямку вогонь відкривали в районі смт Новотошківське з боку Донецького, Березівського та Голубівки. Було випущено 25 мін 120-мм та 82-мм калібрів.

На луганському напрямку з гранатометів різних систем та стрілецького озброєння відкривали вогонь по позиціях українських військовиків поблизу Березового, Талаківки та Хутору Вільного.

Наші вели адекватний вогонь у відповідь, застосовуючи чергові вогневі засоби та придушували ворожу збройну активність.

За наявною інформацією бойових втрат серед наших героїв внаслідок прицільних ворожих обстрілів від початку поточної доби немає. Але поранено одного військовика. Зараз його стан задовільний.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України російське окупаційне командування продовжує активні рекрутингові заходи на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Одночасно з агітаційною кампанією із залученням усіх місцевих медіа-ресурсів окупанти через військові комісаріати здійснюють збір даних на підприємствах та у т.зв. “державних” установах про осіб, які можуть підлягати примусовому призову на військову службу.

Наразі некомплект особового складу російських окупаційних військ частково покривається за рахунок найманців з РФ, що пов’язано з відсутністю достатньої кількості добровольців з місцевого населення. Також командири підрозділів 1 та 2 АК приховано від командування утримують на службі осіб з кримінальним минулим.

Підрозділи Об’єднаних сил перебувають напоготові до підступних ворожих дій в районі відсічі та стримування збройної агресії Росії на сході нашої держави.

 

За матеріалами ukr.media