Силовики перекривають рух вулицями Києва: у Верховній Раді буде виступати Президент України

  Сьогодні, 01 грудня  2021 року, у Верховній Раді зі щорічним посланням має виступати Президент України Володимир Зеленський.

 

  Сьогодні, в Києві на Майдані Незалежності, о 19:00,  заплановано проведення акції протесту. Її організатори — об’єднання громадських організацій “Рух опору капітуляції”, а також партія “Демократична сокира”. 

 

  Організатори акції протесту звинувачують владу в корупції, бездіяльності проти загрози з боку РФ. Саме ці організатори провели акцію протесту проти політики влади 21 листопада 2021 року.

 

  У зв’язку з проведенням акції протесту 01 грудня «силовики» розпочали обмеження руху транспорту, яке, скоріше за все, триватиме впродовж наступної доби. За даними онлайн-сервісу Google Maps зараз на вулицях Києва, зокрема в центрі, вже має місце “ускладнення руху» транспорту.

 

  З депутатського корпусу повідомляють про стягнення силовиків до  Верховної Ради. Сьогодні там теж заплановано проведення кількох масових акцій. Але перехожі стверджують, що станом на 08:30 мітингувальників ще не бачили.

 

  «Зеленський хоче путч. Він лякає цим США, він анонсує заколот проти себе перед журналістами. Він хоче (ми це вже знаємо) завезти на Банкову тітушок і влаштувати бійкуСсссанич хоче показати усім, що його ображають. Вовці потрібен кривавий махач на Банковій, який зроблять підставою для ментівськопрокурорського свавілля та масових арештів активістів і опозиції», – написав на своїй стрінці у Facebook Віталій Гайдукевич.