Святкування тридцятиріччя ЗСУ: стали відомі подробиці

Одночасно у декількох містах України 6 грудня о 18.00 розпочнуться урочисті заходи з нагоди святкування 30-ї річниці з дня створення Збройних сил України. В урочистостях візьмуть участь Глава держави, представники керівництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

 

Так, в Одесі пройде церемонія включення до складу ВМС ЗС України  2 патрульних катерів типу “Айленд”. У Харкові військовим частинам вручать 3 танки Т-64БВ, 10 бронетранспортерів БТР-4Е та 10 броньованих автомобілів “Козак-2М1”. 34  одиниці  ББКМ “Козак-2М1” урочисто передадуть військовим у Краматорську. Також у Львові, Києві і Одесі представники Збройних Сил України отримають у своє розпорядження 15, 13 і 12 одиниць автомобілів HMMWV відповідно. 

 

Разом з тим, у вищезазначених містах також відбудуться церемонії вручення бойових прапорів та почесних найменувань військовим частинам, нагородження військовослужбовців державними нагородами. Заплановані виступи військових оркестрів, частування всіх бажаючих кашею та чаєм. Вищеозначені урочистості будуть об’єднані у телеміст. 

 

Подробиці: 

 

Вручення почесних найменувань та бойових прапорів у місті Харків: 38 зрп ім. генерал-хорунжого Юрія Тютюнника, 31 опз та ртз ім. гетьмана М. Дорошенка, 57 опз, 70 опп, 3 обрз, ГІТВ.

 

Вручення почесних найменувань та бойових прапорів у місті Краматорськ: 199 нц ДШВ, 148 огсадн ДШВ.

 

Вручення бойових прапорів у місті Одеса: 37 опз, 801-й оз БПДСЗ, 26 обр “Дніпропетровська” (Державна спеціальна служба транспорту), 194 пмп (ДССТ), 36 швп “Конотопський” (ДССТ).

 

Вручення бойових прапорів у місті Київ: 145 орвп КСЛ ЗСУ, 8 нц “Чернігівський” (ДССТ).

 

Вручення бойових прапорів у місті Львів: 223 зрп ім. Українських Січових Стрільців, 143 онтц КСП ЗСУ.

 

Нагадуємо: