США витратить близько десяти мільярдів доларів на атомні човни

Американська компанія “General Dynamics Electric Boat” отримала 9,4 мільярдів доларів на будівництво перших двох корпусів атомних підводних човнів класу “Columbia”: SSBN-826 і SSBN-827. Про це повідомляє портал “Finanzen.net”.

 

Контракт включає в себе початок будівельних робіт головного підводного човна в 2021-ому фінансовому році і підготовку до будівництва, закупівлю матеріалів і будівництво наступного корпусу в 2024-ому фінансовому році. Закінчення робіт очікується до квітня 2030 року. Замовником виступило Командування кораблебудування ВМС США.

 

“Electric Boat” готувалася до будівництва класу кораблів “Columbia” протягом майже десяти років, включаючи розробку проекту цього важливого активу ВМФ, найм і навчання тисяч кваліфікованих робітників, модернізацію наших об’єктів і допомогу в зміцненні бази постачання. В результаті “Columbia” в рази краще, ніж будь-яка попередня програма підводних човнів “- сказав Кевін Грейн, президент “General Dynamics Electric Boat” і додав, що -” Ми вдячні ВМФ і Конгресу за непохитну підтримку в забезпеченні фінансування, щоб уникнути зриву цієї важливої ​​програми ” .

 

Нагадаємо: