Співробітники ДБР виявили відремонтований волонтерами БТР: триває слідство

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, повернуть військовій частині бронетранспортер, який з лютого 2015 року вважався викраденим. Інформацію про це розміщено на сайті Державного бюро розслідувань.

 

У ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом викрадення військового майна слідчі ДБР встановили, що у лютому 2015 року невстановлені військовослужбовці однієї з військових частин передали цивільним особам пошкоджену в ході бойових дій бойову колісну плаваючу машину БТР-70 для проведення ремонтних робіт. При цьому передача військового майна не була жодним чином документально оформлена.

В подальшому зв’язок з цивільними особами, які проводили ремонт БТР, було втрачено, а бойову машина до військової частини не повернулась.

 

12 червня 2020 року у ході проведених санкціонованих обшуків на території, де здійснює свою діяльність одна з громадських організацій, слідчі ДБР виявили та вилучили зниклий бронетранспортер.

Після отримання відповідних висновків та експертиз, бронетранспортер буде повернено до військової частини.

Процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Донецького гарнізону.

 

Судячи із фото, оприлюднених на сайті ДБР, «цивільні особи» не тільки відремонтували бойову колісну машину, а й забезпечили належне її зберігання та охорону до прибуття слідчих ДБР. «НОВА: новини ветеранів» дуже цікавить результат досудового розслідування у кримінальному провадженні з приводу ремонту «цивільними особами» пошкодженої у бою і відремонтованої за кошти «невідомих осіб» бойової машини ЗСУ.