Сонячне затемнення відчинило магічний коридор затемнень: що можна і що не варто робити до 8 листопада

  Сонячне затемнення, яке українці могли спостерігати у вівторок 25 жовтня, відчинило магічний “коридор затемнень”. Він триватиме рівно два тижні і закінчиться місячним затемненням 8 листопада.

 

  У цей період краще не одружуватись, а всі важливі справи відкласти на потім. Представники всіх зодіакальних знаків будуть відчувати деякі складнощі, а тому, поки коридор затемнень не закриється, слід дотримуватись певних правил поведінки. Що можна, а чого не радять робити у цей час?

 

  Поточний “коридор затемнень”, за словами астрологів, найбільше вплине на життя Скорпіонів, Тельців, Львів та Водоліїв. Він принесе їм багато змін та нових ідей на майбутнє, виведе на наступний життєвий рівень. При цьому астрологи радять представникам усіх знаків зодіакального кола пам’ятати про особливості цього періоду та не виходити за межі дозволеного. Інакше можна потрапити в колотнечу, з якої потім ще довго не вдасться вибратися.

 

Що дозволено робити під час “коридору затемнень”

 

  У цей час найкраще зайнятися плануванням. Все задумане між двома потужними затемненнями обов’язково вдасться реалізувати не пізніше за травень 2023 року. Тому можна сміливо думати про придбання житла, поїздку на відпочинок чи інші приємні події, і магія коридору затемнень обов’язково допоможе втілити їх у життя.

 

  Крім цього, астрологи радять не конфліктувати з оточуючими, максимально стримуючи прояви емоцій. Більше позитиву і менше «різких рухів», і з коридору затемнень вдасться вийти цілим і неушкодженим

 

Що заборонено робити під час “коридору затемнень”

 

  Виразно не варто в цей період вирішувати якісь важливі питання, особливо пов’язані з документами чи грошима. Весілля під час коридору затемнень також не найкраща ідея.

 

  Ідеальна позиція – утримуватися від остаточних рішень і навіть думок, відклавши їх на якийсь час після фінального затемнення коридору. Інакше можна припуститися помилки, наслідки якої буде вкрай складно виправити.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова