Скорочення чиновників неодмінно веде до збільшення їх кількості: народна прикмета

Як казав радянсько-російський сатирик М.Задоронов: «Набралі воздуха в грудь? Готови?…».

 

 Кабінет Міністрів дозволив збільшити граничну чисельність працівників апарату Міністерства оборони на 65 осіб. Відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

 Зазначається, що реалізація цієї постанови не потребуватиме додаткових витрат з держбюджету. Видатки здійснюватимуться коштами державного бюджету на поточний рік у межах видатків, передбачених для Міноборони за бюджетною програмою КПКВК 2101010 «Керівництво та військове управління Збройними Силами України» в сумі 19,2 млн грн внаслідок наявності вакантних посад працівників апарату.

 

 В той же час в рамках «оптимізації чисельності ЗСУ» ліквідовані:

–  Центр оборонних закупівель;

–  чотири територіальні квартирно-експлуатаційні управління;

–  розформований 55-й окремий автомобільний батальйон Озброєння ЗСУ;

– припинили існування в якості окремих частин 143-й центр розмінування;

–  201-й навчальний центр Сил підтримки та Центр аеророзвідки;

–  розформовується 6-й арсенал;

–  1827-я база артилерійського озброєння;

–  3155-а база пально-мастильних матеріалів, а також ряд інших військових частин та підрозділів.

 

 Також одним з варіантів скорочення штатної чисельності армії начальник Генштабу генерал-лейтенант Сергій Корнійчук назвав скорочення артилерійських батарей з 6 гармат до 4-х, а танкових рот до 8-9 танків. Виведене озброєння мають поставити на зберігання, а до складу їх обслуг і екіпажів призначити резервістів, яких призиватиме військкомат у разі загострення.

 

 За інформацією екскомандувача Десантно-штурмових військ ЗСУ, Героя України, генерал-лейтенанта Михайла Забродського, окрім артилерійських і танкових підрозділів, військове керівництво розглядає скорочення декількох ескадрилій тактичної авіації.

 

Нагадуємо: