Ще 38 осіб – добровольців отримали статус учасника бойових дій, – Юлія Лапутіна

  На засіданні Міжвідомчої комісії при Мінветеранів, яка розглядає матеріали про надання статусу учасника бойових дій (УБД), прийнято 38 позитивних рішень для цивільних осіб – добровольців. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

  Йдеться про українських Захисників і Захисниць – цивільних осіб, які в перший місяць повномасштабного російського вторгнення – з 24 лютого по 25 березня 2022 року – самостійно або у складі добровольчих формувань стали на захист України, проте не були оформлені до складу будь-яких військових формувань або правоохоронних органів.

  Загалом на сьогоднішній день прийнято 118 рішень та відповідно вручені посвідчення УБД, які дають можливість користуватися соціальними гарантіями, розповів директор Департаменту соціальної роботи Мінветеранів Руслан Приходько.

  При Мінветеранів працює Міжвідомча комісія, яка приймає документи для присвоєння таким особам відповідного статусу. Як отримати статус УБД після 24 лютого 2022 року: хто має право, куди звертатися, перелік документів – дивіться за посиланням.

НАГАДУЄМО: