Росія посилює інтенсивність обстрілу українських військ, так як розуміє, що втрачає інструмент впливу на Україну, втілений в Мінських домовленостях. Про це заявив представник української делегації в Тристоронньої контактній групі, журналіст Сергій Гармаш, передає Цензор.НЕТ з посиланням на “Україна 24”.

 

  “Росія бачить, що Україна не йде на політичний шантаж заради” Мінська”, на реалізацію” Мінська “за російським сценарієм. Були певні очікування в Кремлі від візиту Зеленського до США. Сподівалися що Д.Байден в черговий раз заявить про безальтернативність “Мінська” та натисне на Україну з метою виконання “Мінська” за російськими лекалами”, – підкреслив він.

 

  Сергій Гармаш зазначив, що Росія діє своїми звичайними методами, і до цього треба бути готовими. “Росія бачить, що вона втрачає” Мінськ “як інструмент впливу на Україну. Тому вона застосовує військові інструменти. Це її звичайні методи, вона завжди так робила, і буде так робити, на жаль. І ми повинні бути до цього готові – і морально , і у військовому плані”, – пояснив представник української делегації в ТКГ.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial