СБУ зловила керівництво великого оборонного заводу на хабарях

У Харкові Служба безпеки України викрила посадових осіб ПАТ “Харківський тракторний завод” на вимаганні хабарів з працівників. Про це повідомив начальник прес-центру Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула у своєму Facebook.

 

“Оперативники спецслужби встановили, що службові особи заводу, які відповідають за майно та безпеку підприємства, організували механізм вимагання та одержання з працівників підприємства грошей за видачу ордерів на житлову площу у гуртожитках підприємства. Це житло у поточному році планувалося передати на баланс Харківської міської ради, що дало б працівникам можливість приватизувати нерухомість” – заявлено в повідомленні.

 

За кожен ордер чиновники вимагали від 3 до 5 тисяч доларів США, незважаючи на те, що працівники проживали в цих гуртожитках, були в них зареєстровані, мали стаж роботи на підприємстві від десяти до двадцяти років. У разі відмови платити хабар, за даними правоохоронців, зловмисники переселяли людей в інші приміщення зі значно гіршими житловими умовами. За попередніми оцінками, від дій посадових осіб могли постраждати понад 100 працівників заводу.

 

Наразі вирішується питання щодо повідомлення почадомвим особам про підозру за ч. 4 ст. 368-3 Кримінального кодексу України.

 

Нагадаємо: