СБУ повідомила про підозру комуністу Петру Симоненку

  СБУ повідомила про підозру лідеру комуністів Петру Симоненку, який під час окупації Київщини втік до росії у супроводі спецназу рфії. Служба безпеки зібрала доказову базу на колишнього народдепа та очільника забороненої Компартії України, який підтримав збройну агресію рфії проти України.

  Під час окупації Київської області комуніст Петро Симоненко звернувся до вищого керівництва Росії з проханням про “евакуацію”. Після прибуття російських спецпризначенців екснардеп особисто їх зустрів та «розквартирував» у власному будинку. З 4 по 8 березня 2022 року його разом із сім’єю з тоді ще окупованої Березівки вивіз загін спецназу російських окупантів на територію Білорусі. Звідти товаріщ Симоненко із сратниками переїхав на росію.

  У Москві українського запроданця призначили заступником голови «Центрального комітету міжнародного комуністичного об’єднання «Союз комуністичних партій – комуністичної партії радянського союзу». Це прокремлівська організація, яка повністю підконтрольна російській компартії на чолі з її лідером – депутатом держдуми рфії Геннадієм Зюгановим.

  Потім депутат-зрадник почав їздити в “братські” для Росії країни. В жовтні 2022 року екснардеп взяв участь у так званій «22-й «Міжнародній зустрічі комуністичних та робітничих партій», яка проходила у місті Гавана на Кубі. Під час свого виступу на «форумі» товаріщ Симоненко намагався легітимізувати захоплення частини території України та діяльність «лнр/днр».

  Крім того, за даними слідства, 21 – 22 квітня 2023 року екснардеп взяв участь у з’їзді «антифашистського форуму», який відбувся у мінську. Там він висловлювався за продовження війни проти України та виправдовував кремлівські наративи щодо застосування тактичної ядерної зброї рф.

  На підставі зібраних доказів зраднику Симоненку повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 534 доба