Російський фрегат Адмірал Горшков вирушив “у далекий морський похід”

  Російський фрегат “Адмірал Горшков”, оснащений гіперзвуковим ракетним комплексом “Циркон”, 04 січня 2023 року поплив “у далекий морський похід”. Про це повідомила прес-служба Кремля. Маршрут військового російського корабля з гіперзвуковими ракетами на озброєнні проходить через Атлантичний та Індійський океани, а також Середземне море.

  “Сьогодні у нас важлива, якщо не сказати знаменна подія: фрегат “Адмірал Горшков” починає далекий морський похід”, – прокоментував путін відплиття корабля. Він також наголосив, що корабель оснащений гіперзвуковою системою морського базування “Циркон”, яка нібито “не має аналогів у жодній країні світу”, та іншим російським озброєнням останніх поколінь, яке також “не має аналогів”.

  Президент росії особливо зазначив, що “Циркон” здатний захистити росію від “потенційних зовнішніх загроз” і росія має намір і надалі розвивати бойовий потенціал своїх збройних сил і випускати подібну “перспективну зброю”. Але, схоже, що подібне дійство так нікого і не налякало.

  Фрегат “Адмірал Горшков” входить до складу 43-ї дивізії ракетних кораблів Північного флоту ВМФ Росії. Спущений на воду у жовтні 2010 року, введений в експлуатацію у 2018 році.