Румунія надасть підтримку українській армії

В Бухаресті було підписано угоду між Україною та Румуніє про беззворотну передачу українській армії засобів санітарно-медичного призначення на суму близько 110 тис. доларів США.

 

Як повідомляє пресслужби посольства України в Румунії, угода була підписана уповноваженим Міністерства оборони України Аташе з питань оборони, військово-повітряним, військово-морським аташе при Посольстві України в Румунії Валерієм Фрунзе та Державним секретарем Міністерства фінансів Румунії Аттілою Гіоргі у присутності Тимчасового повіреного у справах України в Румунії Пауна Роговея.

 

Україна та Румунія підписали угоду про передачу Міністерству оборони України засобів санітарно-медичного призначення

 

“Керівник Посольства України в Румунії висловив вдячність румунській стороні за надання беззворотної допомоги оборонному відомству нашої держави, а також за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та реформ у нашій державі”, – інформує посольство. 

 

Також румунська сторона підтвердила підтримку європейських та євроатлантичних інтеграційних прагнень України, а також засудила військову агресію РФ проти нашої держави.

 

Нагадуємо: