Розпочався 25 день війни

 Про головні події 24 дня війни на фронті стисло:

 

На Південному напрямку по окремих рубежах відновлено передній край оборони. Ворог змушений проводити перегрупування, розгортати додаткові резерви, здійснювати заходи відновлення боєздатності підрозділів, інформує пресслужба Генштабу ЗСУ


У напрямку на Ізюм противник намагався прорвати оборону наших військ, проте успіху не мав, штурмові підрозділи загарбника були фактично знищені.

 

Боєздатність. Каральні підрозділи росгвардії, що залучаються до бойових дій, втратили значну кількість озброєння та військової техніки. Відновлення втрат відбувається за рахунок застарілої та частково несправної техніки.


Росіяни шукають винних

  • Комендатурою російського міста Бєлгород проводиться розслідування щодо 10 військовослужбовців 138-ї мотострілецької бригади, які брали участь у наступі на Харків, та, через великі втрати частини, відмовились від подальшої участі у бойових діях і підбурювали решту повертатися додому.
  • Начальник 652-ї групи Інформаційно-психологічних операцій російських терористичних військ отримав сувору догану за слабку роботу зі створення так званої «Херсонської народної республіки». Кремлівське керівництво не задоволене тим, що через народний спротив немає навіть умовно-показової «картинки».


Рашисти готують новий наступ. Російська військова техніка підходить до білоруського кордону, а білоруські дипломати залишили територію України. Радник глави МВС Денисенко називає це «тривожним сигналом», втім каже, що Україна готова оборонятись у разі нового вторгнення.

 

«Україна забезпечена продовольством до кінця наступного року», – заявили в Офісі президента. «Запасів пшениці, кукурудзи, олії, базових продуктів сьогодні на складах достатньо на 3-5 років. Себе ми точно прогодуємо», — повідомив заступник голови ОП Ростислав Шурма.