Російські “Шахеди” атакували територію Румунії, – МНО країни заперечує

  За інформацією ДПСУ сьогодні вночі під час масованої атаки рф в районі Ізмаїльського порту російські «шахеди» впали та здетонували на території Румунії, повідомив  у Facebook речник МЗС Олег Ніколенко.

  У Міністерстві національної оборони Румунії “категорично заперечили” те, що російські ударні дрони упали і вибухнули на території крахни під час нічної атаки 4 вересня. “”Міністерство категорично заперечує інформацію, що з’явилася в публічному просторі, про так звану ситуацію… за якої російські безпілотники впали на національну територію Румунії… Атаки російських БпЛА не становили прямої військової загрози Румунії”, — заявили в МНО Румунії.

  У МЗС України заявили, що це є черговим підтвердженням того, що російський ракетний терор становить величезну загрозу не лише безпеці України, але і безпеці сусідніх країн, зокрема держав-членів НАТО.

   У зв’язку з цим, партнерів закликали прискорити забезпечення України додатковими сучасними системами ППО, а також бойовою авіацією, які посилять захист інфраструктури України, а також суміжних держав.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 558 доба – останні події на фронті