Російські ЗМІ знову натякають Угорщині на необхідності анексії Закарпаття

  Російські ЗМІ всіляко натякають керівництву Угорщини на можливій анексії Закарпаття під час активізації бойових дій російських військ проти ЗСУ на Сході України. Воно й зрозуміло: анексія Кримського півострова Російською Федерацією  – це злочин. А коли до цього злочину долучиться хоча б ще одна країна – то можна говорити про те, що “Україна – це штучне утворення”, про «відновлення історичної справедливості”… Здається, це вже було в історії років 100 тому. І все це закінчилося Другою Світовою війною.

 

  От і зараз, в момент підготовки «вирішального наступу» проти України, за допомогою “російських ЗМІ” Кремль знову намагається «знайти собі союзника» серед членів НАТО у війні проти України. Цього разу для «розголосу» використали передислокацію 128 бригади зі Сходу на Захід, в місця її постійної дислокації.

 

Довідка:

  128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада (128 ОГШБр, в/ч А1556, пп В4673) — з’єднання гірської піхоти Сухопутних військ України. Бригада була створена після переформування 128-ї механізованої дивізії, що вела свою історію від 128-ї гвардійської мотострілецької дивізії колишньої Радянської армії. Бригада перебуває у складі оперативного командування «Захід». Штаб бригади розміщений в м.Мукачево, а підрозділи дислокуються на території Закарпатської області.