Російські війська розпочали придушення народного невдоволення в Казахстані

 Схоже, що російські війська розпочали придушення народного невдоволення в Казахстані.

 

  «У зв’язку зі зверненням Президента Республіки Казахстан К.-Ж.К. Токаєва та через загрозу національній безпеці та суверенітету Республіки Казахстан, викликаної, в тому числі, втручанням ззовні, Рада колективної безпеки ОДКБ відповідно до статті 4 Договору про колективну безпеку ухвалила рішення направити Колективні миротворчі сили ОДКБ до Республіки Казахстан на обмежений за часом період з метою стабілізації та нормалізації обстановки в цій країні», – написав  Нікол Пашинян на своїй сторінці у Facebook.

 

 

Росіяни збиралися недовго.

 

  Усі кабіни Іл-76 герметизовані, що дає змогу перевозити 145, а в двопалубному варіанті – 225 солдатів з особистою зброєю або забезпечити висадку 126 осіб десантної групи. Літак може транспортувати всю номенклатуру бойової техніки повітрянодесантних дивізій.

 

  Якщо рахувати навіть за самими мінімальними даними, отримаємо групу вторгнення чисельністю більш ніж 1000 «зелених чоловічків». Враховуючи, що населення в Казахстані розміщується переважно в містах, розташованих одне від одного на значній відстані, то, скоріше за все, варто очікувати що група вторгнення буде зачищати місто за містом на протязі наступних кількох днів.

 

Олександр Вікторович, спеціально для «НОВА: новини ветеранів АТО/ООС».

 

Нагадуємо: