Російські війська можуть дійти до Києва за шість годин, – Генерал Кривонос

Експерший заступник командувача сил спеціальних операцій, колишній заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос в ефірі телеканалу “Україна 24” розповів про можливу вірогідність швидкого наступу військ Путіна на столицю України.  На думку українського генерала, російські військові можуть це зробити за 6 годин, якщо їм не буде вчинено опір.

 

“Завдання №1 – розпочати війну, злякати керівництво України. Нагадаю, що від Сум до Києва нормальним маршем за 6 годин російська колона дійде, якщо не буде спротиву і ми не будемо до цього готові. І цього буде достатньо, щоб уряд країни капітулював, умовно кажучи. Але уряд не враховує, що ще є український народ – його бажання може не збігтися з бажаннями переляканого уряду”, – зазначив Кривонос.

 

Він також наголосив, що на перших етапах військового конфлікту Росія буде застосовувати авіацію та високоточну ракетну зброю. Водночас за словами Кривоноса, росіяни бояться  “підготовленого, навченого, мотивованого українського народу.”

 

“Тому росіяни дивляться та чітко спостерігають – чи розколоте наше суспільство, чи є підтримка у суспільстві щодо питань боротьби до останнього та активної боротьби, чи є питання розхитування ситуацій капітуляційних. Тому завдання №1 – це не лише військові мусять бути готовими, а й цивільні, бо якщо в країні буде бардак, паніка, то армія не зможе воювати, бо армія своєчасно не отримає боєприпаси, продовольство, живу силу та техніку, а уряд та парламент за останні роки зробили багато не на користь держави”, – додав колишній заступник секретаря РНБО.

 

Нагадуємо: