Російські пропагандисти забрехалися, але не зупиняються

  Після рашистського ракетного удару  по ТЦ “Амстор” у Кременчуку, українські військові дали час російським пропагандистам, що ті  висловити “всі свої версії” стосовно скоєного російськими військовими злочину,  і після цього виклали відео, на якому чітко зафіксовано що і куди саме “прилетіло”. 

 

  За добу рашисти висунули кілька версій: “це не ми взагалі”, “це ми, але цілили у завод, де зберігається західноєвропейська зброя”, “після вибуху на заводі, вибухова хвиля зруйнувала ТЦ, але ніхто не постраждав”, “ТЦ не працював, там нікого не було, крім зброї НАТО”, “це інсценування: ніякого вибуху не було, пожежу влаштували самі “укро-біндєро-фошисти” і трупи вони ж підкинули”.

 

  На відео, оприлюднене президентом України Володимиром Зеленським після того, як всі роспрпагандисти “висловилися”, чітко видно час, місце і ракету, яка влучила у торгівельний центр “Амстор” у Кременчуці. 

 

Такий вигляд має ракета Х-22, якою ворог вдарив по ТЦ “Амстор” у Кременчуці. Її довжина сягає 12 метрів, діаметр – близько 1 метру.

  Але, навіть, повністю забрехавшись роспропагандисти вирішили не зупинятися і почали “викручуватись”. Тепер вони звинувачують у непрофесіоналізмі ППО ЗСУ: «серйозне озброєння у невмілих руках поступово перетворюється на металобрухт» і взагалі ППО в Україні загрожує мирним мешканцям України набагато більше, ніж пуски крилатих ракет по Україні з боку Росії.

 

    Станом на початок червня 2022 року РФія запустила по Україні понад 2500 ракет. За минулі вихідні по Україні прилетіли всі види рашистських ракет. Їхня вартість становить: Х-101 – $13 млн.; «Калібр» – $6,5 млн.; «Іскандер» – $3 млн.; «Онікс» – $1,25 млн.; Х-22 – $1 млн.; «Точка-У» – $0,3 млн. Вартість всього вистріляного тільки  за останній “вікенд” сягає від $150 до $200 млн.

 

Неподалік Москви вибухнув склад з боєприпасами