Російські окупанти продовжують цілеспрямоване винищення Маріуполя та його жителів

  Сьогодні рашисти скинули потужну авіабомбу на Драматичний театр в Маріуполі. В його підвалах намагалися сховатися від обстрілів більше тисячі мешканців міста.

 

  Про те, що жителі міста сховалися в театрі, в Москві  дізналися із репортажу українського телеканалу. Під час інтерв’ю мешканець Маріуполя, якому пощастило вибратись із міста, розповів журналісту, що в драмтеатрі ховається півтори тисячі людей, зокрема й діти. 

 

  За кілька годин після виходу інтерв’ю в ефір рашисти скинули на театр авіабомбу. Російські ЗМІ перед ударом по Драматичному театру в Маріуполі стверджували, що там нібито знаходиться штаб полку “Азов”. 

 

  “Окупанти з Росії цілеспрямовано знищили Драматичний театр, де ховалися сотні людей”, – заявили у Маріупольській міській раді. Так як у місті не припиняються бої, рятувальники просто не мають змоги дістатися до завалів, щоб надати допомогу тим, хто, можливо, вижив.

 

  На знищенні людей в театрі рашисти не зупинилися. Наступним об’єктом для знищення стало приміщення басейну “Нептун” у Маріуполі. Там теж переховувались люди, які зараз знаходяться під завалами. Кількість жертв та постраждалих невідома.

 

  На цьому нещастя для маріупольців сьогодні не закінчилися. У Запорізькій області військові РФії близько 15:30, з РСЗО БМ-21 “Град” розстріляли колону цивільних автівок, які евакуйовувалися з Маріуполя до Запоріжжя. Є загиблі. Поранено 5 людей, одна дитина у важкому стані. Ось як пояснюють рашисти свої дії:

 

А ось фото дитини, яку Пушилін називає “бойовиком Азова”.

 

Єдина приємна новина: “Сьогодні з Маріуполя до Запоріжжя виїхало близько 11 тисяч людей. Близько 2500 тисяч легкових машин виїхали з Маріуполя у бік Запоріжжя”, – повідомляє пресслужба Маріупольської міської ради.