Російські окупанти продовжують наступ (ФОТО, АУДІО)

  До острова Зміїний підійшло дві нерозпізнані цілі, які погрожують прикордонникам на острові Зміїному. Прикордонники зайняли кругову оборону разом зі ЗСУ. Нерозпізнані цілі з погрозами вимагають від військовослужбовців Ізмаїльського прикордонного загону здатися. Вони використали міжнародний канал зв’язку з безпеки судноплавства.

 

  На об’їзній дорозі біля міста Харків горять 4 танки Російської Федерації. За інформацією командування Об’єднаних сил, 24 лютого в районі Щастя було знищено близько 50 російських окупантів. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

 

  О 09.40 зі сторони Республіки Білорусь вертоліт без розпізнавальних знаків в районі мосту перед пунктом пропуску «Славутич» здійснив обстріл праворуч та ліворуч від моста. Попередньо, постраждалих немає, інформує Державна прикордонна служба України. Прикордонники з побратимами з ЗСУ тримають оборону.

 

  Олександр Лукашенко заявив, що білоруські війська не беруть жодної участі у вторгненні в Україну. 

 

  В районі населених пунктів Копані та Іваново Херсонської області військовослужбовці ведуть бій з противником. В районі Скадовська прикордонну комендатуру швидкого реагування обстрілюють з вертольотів. Наразі відомо про 3 загиблих прикордонників. Є поранені. Незважаючи на це прикордонники ведуть бій з окупантом, повідомляє ДПСУ.
 

Російські окупанти на даний момент втратили:

– 50 військових в районі Щастя;
– 6 літаків та 1 вертоліт;
– 6 танків, чотири з яких знищені на Окружній дорозі у передмісті Харкова.

 

За неперевіреною інформацією вздовж українського кордону можна натрапити на покинуті російські танки. Можливо, солдати не захотіли перетинати кордон з Україною і втекли. За іншою версією – 30% російської техніки просто технічно несправна і не здатна вступити в бій. Тому її доводиться “кидати по дорозі”.