Російські окупанти мінують інфраструктуру та знищують документи, – Сергій Гайдай

  Російські окупанти замінували об’єкти інфраструктури у Сватовому Луганській області. Водночас у Кадіївці росіяни знищують документи особливої ​​важливості – архіви та копії документів, що особливо містять історію окупації. Про це повідомляє голова Луганської ОВ Сергій Гайдай у Telegram.


  Він повідомив, що у Сватовому рашисти замінували об’єкти інфраструктури. Вже заміновано основні інфраструктурні об’єкти, будівлі та території, зазначив чиновник.

 

  Напевно, розуміючи про незручний для тривалої оборони ландшафт місцевості, на Росію вирішили вивезти зі Сватового основні медичні та соціальні установи – насамперед обладнання. Рашисти закликають мешканців та колаборантів самостійно евакуюватися з населеного пункту.

 

  “Цікавий наказ отримала так звана влада у Кадіївці. Там зараз відбувається масове знищення архівів та копій документів, особливо тих, що містять історію окупації”, – зазначає Гайдай.


  Голова Луганської ОВ зазначив, що не захопивши Київ за три дні, Кремль вирішив методично знищувати села та міста Росії. Так нещодавно оголошена часткова мобілізація швидко поглинає людський ресурс невеликих населених пунктів віддалених регіонів, які залишаються без чоловіків. “Прізив” відбувається методом облав: практично все населення призовного віку силою стягують до військкоматів.


  “Але вже скоро їх повернуть на місце. Швидше за все, в горизонтальному положенні”, – вважає глава ОВА.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова