Росіяни знову знищили ще один свій літак: цього разу поцілили у винищувач

 Виявляється, винищувач Су-30, який нещодавно “завершив свою льотну кар’єру” в Тверській області, був випадково збитий іншим бойовим літаком. Про це повідомляють джерела «ТАСС» і «РЕН-ТВ».

 

 За даними ЗМІ, навчально-тренувальний політ винищувач здійснював спільно з іншим винищувачем – Су-35. За планом, той повинен був зробити фотострільбу – зняти переслідуваний літак з фотокамери після заходу на ціль. Однак замість фото він виконав реальну стрільбу з авіагармати.

 

«РЕН-ТВ» стверджує, що можливою причиною цього могла бути технічна несправність. Telegram-канал «112» уточнює, що слідчі не виключають версію мимовільного пострілу, або помилки наземних технічних служб, які не відключили зброю. «РБК» вже направило запит до прес-служби Міністерства оборони Росії.

 

Про падіння винищувача Су-30 в Тверській області стало відомо напередодні. Льотчикам вдалося катапультуватися. Винищувач впав в лісистій місцевості, за даними ТАСС – біля села Дорніково, що у Вишневолоцькому міському окрузі. До місця аварії для встановлення причин аварії вирушила комісія Західного військового округу.

 

Від самого початку, цей рік якось не задався у російських повітроплавців. Не минає і місяця, щоб вони не знищили якийсь свій літальний апарат. Але в умовах ескалації військової напруженості на кордоні з Україною, не виключена можливість появи “українського сліду” в цій справі…

 

Нагадуємо:

Росіяни оприлюднили причину загибелі свого літака біля Криму