Рашисти знищують Маріуполь разом із мирним населенням

  Важко сказати, чим завинив Маріуполь та його мешканці перед російськими окупантами та особисто перед Путіним, але те, що ми зараз спостерігаємо перевершує навіть трагедію Герніки і блокади Ленінграда. Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі “Настоящее время” каже що в місті загинуло понад 20 тисяч цивільних, загальна ситуація у місті катастрофічна.

 

  “Ще чотири дні тому ми говорили про “оптимістичний” сценарій – близько 10 тисяч жертв на сьогодні. Але зі збільшеною інтенсивністю і з тією жорстокістю, яка зросла в рази, ми можемо говорити про те, що якщо зараз завершиться блокада і ми зможемо приступити хоча б б до пошуку цих людей, то вже зараз кількість жертв наближатися до 20 тисяч. Але якщо цього не відбудеться найближчими днями, то ця кількість наблизиться до 350 тисяч – усі ті, хто не встиг виїхати.

Ховають хто де когось – у дворах, на вулицях. Через інтенсивність обстрілу люди не можуть вийти на вулицю навіть поховати близьких. Муніципальні служби не працюють, цвинтар – на території, що контролюється російською армією. Смерть – вона скрізь, її видно”, – каже  радник міського голови.

 

У Маріуполі рашизм у повній мірі показав своє справжнє обличчя.