Рашисти заздалегідь спланували етноцид на окупованих територіях України

  Рашисти заздалегідь спланували знищення української ідентичності (етноцид) на окупованих територіях України через розміщення катівень та їх фінансування з росії, інформує CNN.

  Як зазначає видання, кожна рашистська катівня на Херсонщині – це частина мережі зі щонайменше 20 закладів, які були елементом заздалегідь продуманої кремлем стратегії знищення української ідентичності.

  «Ці ізолятори взаємопов’язані між собою. Вони дотримуються схожого, якщо не однакового способу реалізації запланованого», – розповів голова Mobile Justice Team, колективу міжнародних слідчих, з якими співпрацює Офіс Генпрокурора України, Вейн Джордаш.

  Під час розслідувань було виявлено, що рашисти на окупованих територіях дотримувалися конкретного плану і діяли за чіткими шаблонами, які вказують на заздалегідь підготовлений головний план.

  «На першому етапі, у багатьох випадках, затримували і вбивали людей, яких відносили до категорії “лідери”. Це ті, хто міг фізично чинити опір рашистській окупації, а також ті, хто міг також чинити культурний опір.

  На другому етапі населення, яке залишається за межами центрів ув’язнення, підлягає постійному моніторингу та фільтрації. Всі, кого підозрюють у зв’язках з “лідерами” або причетними до організації будь-якого типу опору, були потім ідентифіковані і або депортовані на росію, або утримувалися в ізоляторах і зазнавали катувань», – розповів Джордаш.

  «Третій етап – ціеспрямоване знищення постійної ідентичності. Тут і вилучення української навчальної програми зі шкіл та заборона навчальних предметів, які вважаються проукраїнськими. Також привселюдне знищення атрибутики, як-от прапори, футболки у кольорах країни. По суті робилося все, щоб можна видалити всі сліди української ідентичності».

  Українські та міжнародні слідчі також заявили, що виявили фінансові зв’язки цих ізоляторів з російською державою.

  «Ці центри ув’язнення мають фінансові зв’язки з російською державою. Фінансові документи вказують, що прорашистська цивільна адміністрація фінансується саме з росії, а вона (цивільна адміністрація) в свою чергу фінансує центри ув’язнення. Тут є дуже чіткі моделі та дуже чіткі зв’язки», – сказав Джордаш, посилаючись на документи, виявлені слідчими.

  І як підтвердження викладеному вище, остання інформація з окупованої Херсонщини. Більшість жителів села Бойове Херсонскої області відмовилися передати свої приватні ділянки на баланс місцевої окупаційної адміністрації. Тоді окупанти розпочали репресії.

  Станом на 1 березня близько 200 жителів села було вивезено в невідомому напрямку з метою проведення «фільтрації». У ​​будинках репресованих місцевих мешканців рашисти вже розселили “своїх людей”.

ДОВІДКА: 
  Етноцид — різновид етнонаціональної політики (політичної поведінки), спрямованої на знищення ідентичності й культури конкретного народу.  На відміну від геноциду, який досягає тієї самої мети шляхом фізичного винищення людей, належних до етносу, етноцид може проводитися комплексом заходів, що руйнують системні зв’язки всередині народу, підштовхуючи його представників до переходу в іншу етнічну якість.
  Головна лінія в політиці етноциду — знищення основних ознак етносу (етнічної території, мови, культури, історичної пам’яті, самосвідомості). Найбільше зусиль у здійсненні політики етноциду докладається для знищення національних мов (лінгвоцид).

  НАГАДУЄМО:

Державний борг України становить 111 млрд доларів, – прем’єр Шмигаль