Рашистський літак ДРЛО А-50 міг отримати деякі пошкодження

  Вранці на військовому аеродромі «Мачулищі» сталося 2 вибухи, внаслідок яких було пошкоджено рашистський військово-транспортний літак ДРЛО А-50 ВКС РФ та снігоприбиральна техніка, повідомили BYPOL.

  Місцеві жителі, які мешкають недалеко від білоруського аеродрому “Мачулищи”, повідомляли, що вранці, в районі 8:00-9:30, було чути кілька звуків, схожих на вибухи. За іншою інформацією, вибух чули ще й вночі. За попередніми даними, внаслідок ранкової/ночі атаки рашистський літак ДРЛО А-50 ВКС РФ міг отримати “деякі пошкодження”.

  Сьогодні починаючи з 11 ранку почала надходити інформація, що на околицях аеродрому «Мачулищи» спостерігається  підвищена активність ДАІ та ВР.   ДАІ зупиняло проїжджаючі машини, перевіряло багажники та документи водіїв. Крім багажників також перевіряють мобільні телефони.

  Протягом дня було помічено рух МАЗів зс рб до аеродрому, а також біля місцевого відділення МВС стояли співробітники у бронежилетах та з автоматами. Околиці патрулює вертоліт, а на землі пошуки проводить ОМОН.

  Вся ця сьогоднішня метушня, можливо, пов’язана саме з пошкодження аналоговнєтного рашистського літака ДРЛО А-50 ВКС шляхом скидання з висоти “невстановленого предмета”.

  Також Беларускі Гаюн повідомив, що сьогодні о 17:33 (за київським часом) на аеродром «Мачулищі» з РФ прилетів військово-транспортний літак Іл-76 ВКС РФ з реєстр. номером RF-86843.

НАГАДУЄМО:

Військові навчання в білорусії продовжені до 6 березня