Рашоботи намагаються «розігнати в мережі» думку про причетність України до вибуху в столиці Лівану

Спостерігаючи за спробами рашоботів відразу «розігнати в мережі інфу» про причетність до вибуху в Бейруті якихось «двох українських кораблів», можна сміливо висловити гіпотезу про причетність «російських спецслужб» до підготовки та здійснення цього супертеракту.

Кілька днів тому військово-політичне керівництво Ізраїлю попередило «ліванських екстремістів», що у випадку нападу чи обстрілу території Ізраїлю з території Лівану, «вони отримають адекватну відповідь». І, як показує практика, ізраїльтяни ніколи не давали порожніх обіцянок.

Скоріше за все, «ремонтні роботи» спровокували вибух трохи раніше, ніж «було заплановано».

Ситуація із вибухом у Бейруті дуже сильно нагадує ту, яка сталася в небі над Донбасом, коли російські військові «переплутали літаки», і замість «потрібного», збили малазійській боїнг МН-17.

 

Тепер уявіть собі, що склад №12 у Бейруті вибухнув саме під час ізраїльської «отвєткі»: кого б «зробили» винним і які були б наслідки?…

“Верховна рада оборони (Лівану – ред.) оголосила на своїй сесії, що 2750 тон амонію, який вибухнув у Бейрутському порту, це той матеріал, що був конфіскований у 2014 році на кораблі під назвою Rbosus, яке прямувало до Африки, але через несправність увійшло до порту Бейрута. Конфіскат зберігали спочатку на кораблі, а потім передали на склад №12”, – йдеться у повідомленні ліванського каналу LBCI.

Також зазначається, що нещодавно на цьому складі проводилася інспекція і було прийняте рішення «посилити охорону», бо до складу можна було потрапити «через отвір».

“Вибух стався у процесі зварювання дверей і вибух спричинила іскра, що призвела до займання вибухових речовин, розташованих у самому ангарі. Це, у свою чергу, призвело до вибуху амонію”, – йдеться у повідомленні LBCI.

У свою чергу видання «Медіазона» інформує, що власником судна був російський бізнесмен Ігор Гречушкін. Зазначається, що коли судно перевозило амоній з Батумі, зробило незаплановану зупинку у Бейруті. Після огляду було заборонено виводити судно з порту. Кілька членів екіпажу відпустили, а деяких залишили. За словами моряків, власник судна, що проживав на той час у Хорватії, просто його «покинув».

– Навіть не сумнівався що Росія одразу напише про Україну, – написав у своєму «Телеграм» Анатолій Штефан (“Штірліц”) про «Вибух у Бейруті». Та же наведено дуже цікавий скрин одного рашобота.

 

Схоже, що “росіяни” точно знають, що саме вибухнуло у Бейруті.

Нагадаємо, що 4 серпня  2020 року близько 18 години в порту Бейрута стався дуже потужний вибух. Вибухова хвиля дісталася до острова Кіпр, який знаходиься на відстані майже в 250 кілометрів від узбережжя. Інформація про кількість загиблих та постаждалих збільшується щогодини.

 

У СТОЛИЦІ ЛІВАНУ БЕЙРУТІ ПРОЛУНАВ НАДПОТУЖНИЙ ВИБУХ (ВІДЕО)