Радфед Росії знищив останні надії на мирні переговори

  Радфед Росії одностайно “ратифікував договори про входження «ЛуганДонії», Запорізької та Херсонської областей до складу РФії”, чим знищив останні надії на мирні переговори. Також було схвалено конституційний закон про прийняття окупованих територій України до складу Росії.


  У відповідь на «спробу Росії анексувати території» України Володимир Зеленський затвердив рішення РНБО про «неможливість проведення переговорів» з Путіним. Володимир Зеленський підписав указ, у  якому сказано: «Констатувати неможливість проведення переговорів із Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним». 


  Указом також схвалено рішення РНБО щодо звернення України із заявкою на вступ до НАТО у прискореному порядку.


  У Кремлі прокоментували рішення Президента В.Зеленського та РНБО щодо відмови від переговорів із Путіним. “Чекатимемо зміни позиції Зеленського або вже майбутнього президента України”, – заявив речник Пєсков.

 

  Голова МЗС ФРН Анналена Бербок досить точно охарактеризувала ситуацію, риску під якою підвів Радфед Росії:  “Наразі немає шансів, що переговори закінчать війну, розпочату Росією проти України”…

 

  “Його (путина – Ред.) пропозиція має наступний вигляд: “Ми пограбуємо вашу країну, поневолимо ваших громадян, а потім ви змушені будете підписати мир”. Це протилежно ідеям миру. Це терор і несвобода”, – сказала Анналена Бербок в інтерв’ю Neue Osnabrucker Zeitung.


  Не зважаючи на рішення Радфеду РФії ЗСУ продовжують здійснювати перевірку результатів псевдореферендумів. Ознаки повної фальсифікації було минулої доби виявлено в населених пунктах: Боровська Андріївка, Борова та Богуславка Харківської області; Новопетрівка, Старосілля та Давидів Брід Херсонської області.


  Перевірка результатів рашистського псевдореферендуму триває, а ЗСУ нагадує, що найбільш вигідні рубежі для “очікування на нового президента України” знаходяться виключно «за порєбріком».

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова