Путін заборонив возити “недержавну” гуманітарну допомогу на Донбас

 Організатор збору гуманітарної допомоги для мешканців окупованої території Донбасу та бойовиків на Уралі Володимир Лобанов разом з поплічниками та вихованцями звернувся до російського президента з вимогою дати йому можливість «забезпечувати Донбас».

 

 Прихильникам терористів завадила… російська бюрократія. Справа в тому, що, згідно зі зверненням, якщо раніше «гуманітарна допомога» перетинала кордон з Донбасом і проходила митне оформлення в Ростовській області, то з початком карантинних заходів через пандемію коронавірусу передача вантажів була припинена.

 

 На карантинні заходи наклалася відомча плутанина: передача вантажів була передана з відання Ростовської області в ведення, спочатку федеральних органів, а потім у відання федерального Мінекономрозвитку.

 

 «В результаті кілька тонн гуманітарних вантажів до сих пір зберігаються на складі в місті Новошахтинськ (Ростовської обл.), Не можуть перетнути кордон.

 

“Шановний Володимире Володимировичу, ми просимо Вас втрутитися в ситуацію і дозволити нам відновити роботу зі збору і відправлення гуманітарного вантажу на Донбас!” – заявив Лобанов у своєму зверненні.

 

Нагадаємо:

Олексія Навального, головного російського опозиціонера, в Німеччині підлікували!