Пушилін намагається організувати привід для чергового наступу Росії на фронті: українська сторона скликає термінове засідання ТКГ

Сьогодні, 05 вересня 2020 року, російська маріонетка Дениса Пушилін заявив, що віддав наказ атакувати позиції ЗСУ поблизу Шумів у понеділок, 07 вересня 2020 року  і додав, що направить інформацію про це рішення в Тристоронню контактну групу.

Українська сторона змушена скликати термінове засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) через таку заяву керівника проросійської маріонеткової “ДНР”.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі “Прямого”.

За його словами, ТКГ планує зібратися 06 вересня 2020 року, щоб обговорити отой наказ російського маріонеткового псевдокерівника про можливий  обстріл українських укріплень в районі населеного пункту Шуми, яке розташоване поблизу лінії розмежування.

“Наш президент був поінформований про це, він надзвичайно стурбований цим. Ми відразу зробили крок у відповідь: ми, Україна, скликаємо позачергове засідання Тристоронньої контактної групи буквально на завтра”, – зазначив у своїй заяві Кулеба.

Варто ще раз нагадати, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ, на відміну від українського Генштабу,  від початку проголошення чергового перемир’я на Донбасі з 27 липня 2020 року, зафіксувала 908 фактичних порушень режиму припинення вогню.

До того ж бажання  Пушиліна  трохи повоювати з Україною «дивним чином» збігається з початком військових навчань на Росії «Кавказ 2020».