Провокація на російсько-українському кордоні (за межами проведення ООС)

 Після провальної спроби представити світовій спільноті з трибуни ООН маріонеткові утворення ЛуганДонії, як щось самостійне і незалежне від Росії, Україні потрібно було очікувати якоїсь провокації. І з цим росіяни не забарилися.

 

 Сьогодні вранці позиції Об’єднаних сил бу

ли піддані обстрілу із 122 мм гармат та 120 мм мінометів. Але й це Кремлю виявилося неостатнім.

 Федеральна служба безпеки Росії заявила про перестрілку на кордоні з Україною, є один загиблий нібито при спробі “порушення кордону з України в Російську Федерацію”. Про повідомляє російське видання “РІА Новості” з посиланням на пресслужба ФСБ РФ.

 

“На ділянці прикордонного управління ФСБ Росії по Бєлгородській та Воронезькій областях 4 грудня поточного року прикордонним нарядом попереджено спробу порушення кордону з України в Російську Федерацію трьома озброєними невідомими. При спробі затримання порушники вчинили збройний опір. В результаті вогню один з них отримав поранення, несумісні з життям, двоє зникли на території України”, – йдеться у повідомленні. Як вказано, на «місці злочину росіянами проводяться якісь «оперативно-слідчі дії».

 

 Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив у коментарі “Українській Правді”, що прикордонники не фіксували жодних порушень, але перевіряють інформацію, поширену ФСБ Росії про стрілянину на кордоні, і місцевість, де нібито стався інцидент.

 

Варто нагадати, що після «провокації в Гляйвіці», де загиблі виявилися одягнені у форму польської армії, 01 вересня 1939 року Гітлер, яка намагається наслідувати російський президент, віддав наказ Вермахту розпочати війну з Польщею…

 

Нагадуємо: