Проти майора ЗСУ, який насмілився критикувати президента, відкрили кримінальну справу

Майор ВСУ Роман Ковальов, якому раніше оголосили сувору догану за критику президента, повідомив, що проти нього відкрили кримінальну справу.

Підстава – нібито «непокора, вчинена в умовах особливого періоду». Однак на своїй сторінці в Facebook офіцер запевнив, що всі звинувачення проти нього є безпідставними.

 

За словами захисника, кримінальне провадження було зареєстровано ДБР на підставі офіційного повідомлення командувача Сухопутними військами ЗСУ Олександра Сирського (на фото).

 

А все почалося з того, що офіцеру ВСУ, майор Роман Ковальов у соцмережі висловив свої думки і бачення, стосовно деяких моментів діяльності влади, за що отримав «на службі» сувору догану.

Після цього Ковальов звернувся до суду, заявивши, що його обмежують у правах і свободах як громадянина. Позов стосувався порушення права на свободу слова командувачем Сухопутними військами, генерал-лейтенантом Олександром Сирським.

За словами майора, після цього скандалу командування Сухопутних військ ЗСУ посилило на нього тиск.

Крім того, Роман Ковальов опублікував  у соцмережі документ, згідно з яким військовослужбовцям в Україні планують обмежити доступ до соцмереж.

Також він розповів, що після скандалу з доганою потрапив у госпіталь, де медики спробували підробити дані про його самопочуття і виписали завчасно.

На початку квітня, після того як майора вирішили перевести на нижчу посаду, майор ЗСУ Роман Ковальов написав рапорт про відставку.

І ось тепер маємо «продовження історії майора Ковальова»

 

” Я, корінний мешканець Севастополя, будучи цивільною особою, свідомо залишивши все, що в мене було, включно дружину та сина, яких з того часу більше не бачив, і весною 2014 року за покликом серця залишив рідне місто аби із зброєю в руках, як і належить справжньому чоловіку, поїхав захищати свою країну від кремлівської наволочі. “, – пише Ковальов.

” Шановні українці! Я, людина сталих цінностей та безмежної любові до своєї України, ні про що не жалкую! …Я, … як і обіцяв, гідно пройду всі випробування долі, які на мене чекають.

Вам не буде за мене соромно. Перемога буде за нами! Маю честь! Слава Україні!!” – додав офіцер.