Профільний міністр оцінив стан техніки на передовій

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський здійснив робочу поїздку в район проведення операції Об’єднаних сил, щоб оцінити реальний стан військово-технічних засобів. Про це чиновник повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

“Мав нагоду поспілкуватися із керівництвом Генерального штабу, Командуванням ООС, командирами та заступниками командирів бригад та батальйонів щодо поточної ситуації в зоні проведення операції, стану оснащення військ, результатами експлуатації нових і модернізованих зразків ОВТ та існуючими проблемними моментами” – відзначив Уруський.

 

Також міністр зазначив, що наявний парк техніки потребує оновлення, зокрема шляхом модернізації та наповненням новими зразками, які відповідатимуть сучасним викликам та загрозам, а також новим способам та методам ведення війни. Тому Уруський пообіцяв вжити рішучих та цілеспрямованих кроків щодо розвитку власного науково-технічного та промислового потенціалу.

 

“Наразі є конкретне уявлення чого потребують наші війська, що на сьогодні вимагається від підприємств оборонної промисловості України і куди рухатися виробникам надалі в процесі забезпечення військ комплектуючими та озброєнням” – відзначив чиновник.

 

Нагадаємо: