Президента Російської Федерації Володимира Путіна прооперували

  Вчора, 22 вересня 2021 року, о 22:21 за київським часом, президента Російської Федерації Володимира Путіна прооперували. Хірургічне втручання було плановим і тривало близько 40 хвилин. Про це повідомили «деякі близькі до президента» російські ЗМІ.

 

  На відміну від  попередніх операцій цього разу Путіна прооперували тільки російські хірурги. Операція пройшла нормально, пацієнт відійшов від наркозу і почувається задовільно.

 

  Про те, що здоров’я Путіна погіршився в кінці літа «деякі близькі до президента РФії» ЗМІ  вже кілька разів інформували «грмадськість». Після додаткового обстеження лікарі, які займаються лікуванням президента РФії, призначили оперативне втручання і ряд медичних процедур та маніпуляцій, заради чого власне Путін і пішов на “самоізоляцію”.

 

  «Добре поінформовані» російські ЗМІ час від часу повідомляють, що Володимир Путін дуже хворий. В нього діагностовано кілька захворювань, одне з яких – онкологія. Хвороба знаходиться на стадії, коли повністю її вилікувати вже неможливо. Тому російські лікарі докладають зусиль, щоб продовжити його життя і дієздатність.

 

  Варто також звернути увагу на дату і час проведення операції: вони припадають на день осіннього рівнодення. Дата і час були обрані самим Путіним та узгоджені з лікарями після того, як президент разом із міністром оборони  Шойгу на початку вересня під час відпочинку в Тайзі вкотре відвідали «відповідний обряд».

 

Аслан Дзітоєв, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”