Президент США схвильований риторикою Зеленського

Президент США Джо Байден висловив занепокоєння через заяву про можливість державного перевороту в Україні, пише УНН з посиланням на Голос Америки.“Мене це хвилює. Дивіться, ми підтримуємо територіальну цілісність України, ми підтримуємо їхню здатність управляти своєю державою”, – зазначив у п’ятницю президент Сполучених Штатів під час розмови з журналістами.

 

На запитання, чи буде він обговорювати цю ситуацію із президентом України Володимиром Зеленським, Джо Байден відповів: “З великою вірогідністю”.

 

26 листопада під час спілкування із українськими журналістами президент України Володимир Зеленський заявив, що має інформацію про підготовку спроби державного перевороту в Україні 1-2 грудня за участю “представників Росії”. Кремль заперечив слова Зеленського щодо участі Росії у можливому держперевороті в Україні.

 

Пізніше цього ж дня радник США з національної безпеки Джейк Салліван провів телефонну розмову з керівником Офісу президента України Андрієм Єрмаком з приводу подій останнього часу.Нагадуємо: