Представниці Великобританії та США в ООН викрили лицемірство Росії під час засідання Ради Безпеки

  Цього місяця Росія, яка є постійним членом Ради безпеки ООН, головує в органі. Сьогодні відбулося засідання організації під головуванням міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова.

  Відкриваючи засідання, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш засудив вторгнення Росії та заявив, що напруга досягла “історичного максимуму”.

  Своєю чергою Лавров озвучив “мету війни”, яку Росія розв’язала проти України. Він цинічно називав вторгнення “відкритим протистоянням расистському режиму”. Лавров також звинуватив США та їхніх союзників через нібито “недотримання ними міжнародного права і руйнуванні архітектури ООН”.

  Після завершення агресивної промови міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова представниця Великобританії в ООН Барбара Вудворд та представниця США в ООН Лінда Томас-Грінфілд викрили лицемірство Росії,  повідомило CNN.

  “Президент Путін приніс неймовірні страждання Україні, порушуючи Статут ООН. Тисячі українців вбиті, мільйони були переміщені, а мільярди людей по всьому Світу зіткнулися з різким зростанням цін на товари та відсутністю продовольчої безпеки. Претензії Росії на територію України ніколи не будуть визнані. Я не бачу нічого ефективного чи багатостороннього у зовнішній політиці Росії”, – сказала Барбара Вудворд.

  Томас-Грінфілд звинуватила Росію в безвідповідальності, назвавши розв’язану нею війну проти України “незаконною, неспровокованою та непотрібною”. “Росія просто хоче перекроїти міжнародні кордони силою, порушуючи Статут ООН. Це суперечить усьому, за що стоїть ця інституція. … Використовувати людей як пішаків – це стратегія слабкості, це не дії відповідальної країни. Поки Росія грає в політичні ігри, страждають люди”, – сказала вона.

НАГАДАЄМО:

З України рашистами депортовано більше 20 тисяч дітей