Представники органів досудового розслідування та прокуратури отримали доступ до “району стримування російської агресії”: президент підписав закон

 Президент України Володимир Зеленський підписав закон про допуск слідчих і прокурорів до “району стримування російської агресії”. Про це повідомила пресслужба Офісу Президента.

 

 Мова йде про Закон України № 948-ІХ “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” щодо допуску дізнавачів, слідчих та прокурорів до району здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, який Верховна Рада ухвалила 03 листопада 2020 року.

 

 Документ унормовує допуску представників органів досудового розслідування та прокуратури можуть здійснювати свої повноваження у кримінальних провадженнях щодо правопорушень, вчинених, зокрема, у вказаному районі. Їм має надаватися обов’язковий допуск та відповідне сприяння. Порядок допуску дізнавачів, слідчих і прокурорів до району стримування російської агресії на Донбасі визначає командувач Об’єднаних сил.

 

Нагадуємо: