Працівники СБУ затримали полковника СБУ, який готував вбивство генерала СБУ на замовлення іншого полковника СБУ (ВІДЕО)

В п’ятницю, 22 січня, полковника підрозділу “Альфа” СБУ затримали за підозрою в підготовці вбивства генерала СБУ Андрія Наумова. Організатор вбивства запропонував виконавцю 50 тисяч доларів за вчинення злочину. Повідомляється, що злочин планувався в змові декількох осіб, а саме кримінальне провадження не є “розбірками”, заявили в СБУ. За словами керівника слідчого управління ГСУ СБУ Анатолія Буліча, затримання одного з офіцерів відомства викликало великий резонанс в суспільстві.

Інформацію розміщено на сайті СБУ

 

Булич зазначив, що один з організаторів був затриманий під час передачі частини коштів. Це було лише початком плану по підготовці до вбивства. Він наголосив, що причиною «деякі ЗМІ» невірно інформують громадськість, заявляючи що причиною підготовки замаху є перерозподіл корупційного впливу у Службі безпеки України.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=26zaM4lQEns&feature=emb_logo

Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що полковник СБУ ЦСО «А» Андрій Расюк готував замах на вбивство бригадного генерала Служби Безпеки Андрія Наумова. Підозрюється у замовленні вбивства колишній заступник Голови СБУ полковник Дмитро Нескромний, якого оголосили в розшук.

Про це він написав у себе на сторінці у Facebook.

 

За версією журналіста причиною «конфлікту» став перерозподіл корупційного впливу у Службі безпеки України.

 

Нагадуємо: