Помічники ветеранів стануть фахівцями із супроводу

Помічники ветеранів стануть фахівцями із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Це питання обговорили на щотижневій нараді з питань ветеранської політики під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, – повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Як зазначається, наразі переформатовується проєкт «Помічник ветерана» і на основі набутого досвіду впроваджуватиметься інститут фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Усі напрацювання експериментального проєкту щодо запровадження інституту помічника ветерана використовуватимуть в оновленому проєкті.

У міністерстві переконані, що з появою таких фахівців зміняться й підходи до надання ветеранам, демобілізованим особам та членам їхніх сімей всебічної підтримки. Зокрема, під час переходу від військової служби до цивільного життя.

«Наразі триває робота над розробкою необхідних нормативно-правових актів, щоб якнайшвидше запровадити такий проєкт», – наголошують у Мінреінтеграції.