Помер новообраний мер Харкова Геннадій Кернес

Спочатку цю сумну новину повідомив його друг, бізнесмен Павло Фукс у Telegram-каналі. Згодом відповідне повідомлення з’явилося на сайті Харківської міської ради.

 

Нагадаємо, Геннадій Адольфович Кернес захворів на COVID-19, а 16 вересня 2020-го його доправили до німецької клініки “Шаріте” через ускладнення, які виникли під час перебігу захворювання на коронавірус. 16 вересня 2020 року  Кернес не з’являвся на офіційних подіях та офіційно перебував на лікуванні.

 

Під час останніх місцевих виборів Геннадій Адольфович був обраний мером Харкова у першому турі 25 жовтня з результатом 60,34% голосів виборців, які взяли участь у голосуванні. Починаючи з 09 грудня Геннадій Кернес набув повноважень мера Харкова без складання присяги. Як повідомлялося, він не потрапив на перше засідання міської ради через рекомендації лікарів, а планував повернутися в Харків 30 грудня, бо, як зазначалося, що стан міського голови Харкова значно покращився. В п’ятницю, 11 грудня 2020 року, стало відомо, що у пацієнта “Шаріте” відмовили обидві нирки й він проходить процедуру гемодіалізу.

 

Сьогодні, 17 грудня 2020 року на сайті Харківської міської ради з’явилося коротке повідомлення про смерть чинного мера міста Геннадія Кернеса.

 

“Сьогодні вночі після довготривалої хвороби помер харківський міський голова Геннадій Кернес. Про прощання буде повідомлено додатково”, – йдеться у повідомленні.

 

 

Раніше Кернес був секретарем Харківської міської ради протягом 2002 та протягом 2006–2010 років. В 2010 році вперше був обраний міським головою. 28 квітня 2014 року на Геннадія Кернеса було скоєно замах.

 

Сьогодні буде вирішене питання про організацію похорону Харківського міського голови Геннадія Кернеса, він буде похований у Харкові, швидше за все, на початку наступного тижня. Про це повідомив перший заступник міського голови Ігор Терехов в ефірі каналу ZIK.

 

Нагадаємо: