Польща створює найбільшу сухопутну армію в Європі

  Британське видання The Telegraph оприлюднило інформацію про плани Польщі провести у своїй армії  “супермодернізацію”, щоб бути готовим до відсічі агресії з боку Росії. Як зазначає видання, Польща планує витрачати на оборону 4% свого ВВП, що вдвічі перевищує звичайні нормативи НАТО і робить її витрати на оборону найбільшими в Альянсі на душу населення.

  Програма модернізації включає закупівлю 1000 танків у Південної Кореї, 250 – у США, 600 самохідних гаубиць, 18 пускових установок HIMARS, 288 систем РСЗВ у Південної Кореї, понад 1000 бойових машин піхоти польського виробництва, 96 вертольотів AH літаків FA-50 у Південній Кореї.

   Загалом Польща розмістила замовлення на постачання озброєнь на суму понад 117 мільярдів доларів до 2035 року, причому оборонний бюджет на поточний рік становить рекордні 26 мільярдів доларів.

Також планується збільшити вдвічі чисельність польської армії і довести її до 300 000 осіб. Цього може бути достатньо щоб на якийсь час самотужки стримати навалу у 1,5 мільйона рашистів.

НАГАДУЄМО:

В Радбезі ООН росія збирається влаштувати чергове шоу