Платформа «СВОЇ» – це своєрідний маркетплейс для ветеранів АТО/ООС

 На Харківщині для ветеранів АТО/ООС стартувала платформа «СВОЇ». Це своєрідний маркетплейс для ветеранів АТО/ООС, колишніх військових та учасників бойових дій.

 

 Платформа дає можливість розказати про свій бізнес, підтримати один одного, поділитися досвідом. Започаткували її представники Консорціуму: Харківський національний університет імені Каразіна, Харківська обласна громадська організація «Спілка ветеранів АТО», ХОГО «Дружини ветеранів АТО», Спілка інвалідів-учасників АТО «Непереможні» тощо.

 

 За словами засновників проєкту, на платформі підтримуватимуть тих, хто тільки починає свій бізнес, допомагатимуть придбати його послугу чи товар. Окрім цього, організатори розповідатимуть про особисті історії успіху, допомагатимуть просувати бізнес та створювати спільноту підприємців з числа колишніх військових.

 

 Назва «маркетплейс» походить від англійського marketplace — «ринкова площа». В контексті даної програми, це посередники між продавцями та покупцями в e-commerce, які характеризуються створеною спеціальною платформою для надання послуг електронної комерції, де розроблено інструменти для замовлення продукції, відгуків, огляд товару чи послуг. Найхарактернішою їхньою рисою є наявність багатьох продавців на одному ресурсі. Маркетплейси не мають власних складських приміщень чи запасів товару. Вони фактично, виконують зв’язок між покупцем та продавцем.

 

Нагадуємо: